Официальный дилер мототехники

Тормозная жидкость Ipone Dot 5.1 (500 ml)

Есть в наличии
305 грн
Всего оценок покупателей: 19
Средняя оценка: 4.8 из 5.0
Доставка и оплата

Оплата

Оплата товара осуществляется следующими способами: оплата на карточку ПриватБанка, наличная оплата при получении товара (наложенный платеж).

Доставка

Доставка товара осуществляется курьерскими службами Украины: Новая Почта, Мист-Экспресс, Деливери, Интайм, Автолюкс на указанный адрес доставки.

Возврат товара

Товар можно вернуть в течении 14 дней. При условии сохранности товарного вида. Стоимость обратной пересылки оплачивает заказчик.

Код товара: 712
Model: IPONE Brake Dot 5.1
Производитель: IPONE(Франция)

Купить Тормозная жидкость Ipone Dot 5.1 (500 ml) Украина. Цена: 305 грн. в наличии! ★ Описание, обзор, отзывы для Тормозная жидкость Ipone Dot 5.1 (500 ml) от MotoPulse.com.ua™.

Високоякісна гальмівна рідина для мотоциклів стандарту DOT 5.1. Створена на основі повної синтетики, характерна дуже високою точкою кипіння у 270°C. IPONE Brake Dot 5.1 є одним із найпоширеніших продуктів для застосування в гальмівних системах сучасної мототехніки.

Характеристики IPONE Brake Dot 5.1

 

IPONE Brake Dot 5.1 – це високоякісна гальмівна рідина стандарту DOT 5.1. Створена для використання у гальмівних системах та приводах зчеплення усіх мотоциклів, ця рідина є універсальним вибором для регулярної експлуатації.

Її повністю синтетична основа забезпечує стабільну ефективність роботи гальм навіть під дією високих температур та екстремальних умов роботи. Ідеально підходить для використання у сучасних спортбайках, стрітфайтерах, ендуро та мотоциклах, оснащених системами ABS.

IPONE Brake Dot 5.1 є сумісною з рідинами стандартів DOT 3, DOT 4.

Суха точка кипіння: 270°C
Мокра точка кипіння: 185°C

Переваги IPONE Brake Dot 5.1:

  1. Повністю синтетична гальмівна рідина. Гарантує надійне функціонування гальм під час серйозних температурних навантажень.
  2. Висока точка кипіння у 270°C.
  3. Універсальний вибір для широкого спектру сучасних мотоциклів.

Чи підходить гальмівна рідина моєму мотоциклу?

IPONE Brake Dot 5.1 – високоякісна гальмівна рідина для широкого спектру мотоциклів. Підходить абсолютній більшості мототехніки для керування у звичайному та активному стилях.

Для використання у професійному мотоспорті рекомендуємо звернути свою увагу на IPONE X-Trem Brake Fluid.

Тормозная жидкость Ipone Dot 5.1 (500 ml)

Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.

Отправить

Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.

Отправить
Отправить